534 122 305

Budowa jachtu ANTILA 30

Antila A30 – najnowszy komfortowy jacht którego premiera odbyła się na Targach w Łodzi . Przeznaczony dla osób lubiących sportowe żeglowanie oraz ceniących komfort i nowoczesność. Jacht posiada super właściwości nautyczne co w polaczeniu z komfortem żeglowania spełnia najbardziej wysublimowane oczekiwania. Prawdopodobnie jest najszybszym jachtem w swojej klasie, oferując niespotykany komfort wnętrza i kokpitu. Antila A30 zadowoli najbardziej wymagających żeglarzy Jacht dostępny jest zarówno w wersji kilowej jak i mieczowej. Możliwe jest zastosowanie różnych rozwiązań układu sterowego i napędowego.

W wersji mieczowej lub kilowej Antila A30 jest wyposażona w obrotowy ster głębinowy z kołem sterowym. Układ napędowy stanowi sinik stacjonarny Yanmar 14 KM lub 21 KM (linia wału ). Dla usprawnienia manewrów portowych polecamy ster strumieniowy. Jacht dostępny jest zarówno w wersji balastowej jak i mieczowej. Możliwe jest zastosowanie różnych rozwiązań układu sterowego i napędowego. Przestrzenne wnętrze, z dużą wysokością stania 1,91m gwarantuje komfortowe niemal hotelowe warunki. Pokład przystosowany do zamontowania dodatkowych elementów wyposażenia jak, fok samohalusujący , szyny do żagla Genau czy roller do Genakera lub Code „0” usprawniających komfort użytkowania na różnych akwenach.

Przestronny i ergonomiczny kokpit ze stałym stołem oraz wydzielone stanowisko sternika z kołem sterowym oraz możliwością łatwej obsługi żagli sprawiają że żeglowanie jest równie przyjemne i komfortowe dla kapitana jak i 8 osobowej załogi.

Maksymalne wykorzystanie szerokości jachtu i wysoki współczynnik balastowy zapewniają bardzo dobra stateczność poprzeczna, która w połączeniu ze smukłym takielunkiem, dużą powierzchnią żagli 49m2 oraz zoptymalizowanym kadłubem gwarantuje bardzo dobre parametry nautyczne. Antila A30 to propozycja dla żeglarzy, którzy cenią sobie luksus i nowoczesność na wodach śródlądowych i morskich.